Матч МФК "Миколаїв" та харківського "Геліоса" завершився поразкою "корабелів"

0:2 - МФК "Миколаїв" поступається у другій зустрічі після відновлення сезону

Вчора, 2 квітня,  у Миколаєві на Центральному міському стадіоні відбувся матч МФК  "Миколаїв" та харківського "Геліоса", який зібрав 1500 глядачів, повідомляє Depo.Миколаїв.

МФК "Миколаїв" проводив свій перший матч на домашній арені після зимової перерви проти харківського "Геліоса". Ажіотажу зустрічі додавав той факт, що і в складі гостей, і в складі господарів грали футболісти, які по черзі виступали за обидві команди: це і Ігор Луценко, і Дмитро Сартіна, і Андрій Ковальов, і Станіслав Чучман, і Артем Бессалов.

У складі господарів дискваліфікованого Сікорського замінив Валерій Сторубльовцев, а травмованих Віталія Момота і Романа Чумака - Артем Бессалов і Валерій Восконян. У гостей, у порівнянні з попереднім туром, було теж три заміни.

Старт зустрічі показав нервозність обох голкіперів. І якщо невдалий вихід після кутового від Восконяна нічим не завершився, то Сидоренко дуже непереконливо зіграв після дальнього удару Юрія Батюшіна. На щастя для вболівальників гостей, м'яч полетів за лінію воріт прямо на черговий "корнер".

На 13-й хвилині харків'яни втратили свого капітана: Сергій Лобойко невдало приземлився на газон, пошкодив голеностоп і був змушений достроково залишити поле. Замість нього на смарагдовий газон ЦГЗ вийшов Роман Помазан, який, до слова, гідно замінив свого партнера.

На 20-й хвилині Сергій Кравченко тікав у контратаку, але на виході здорово зіграв Восконян. Через кілька хвилин Віктор Берко відповів непоганим пострілом зі штрафного - Сидоренко перевів м'яч на кутовий. А вже на 33-й хвилині миколаївський клуб створив, мабуть, найнебезпечніший момент зустрічі: удар Батюшіна метрів з 25 колишній голкіпер "Металіста" в стрибку відбив на ще один кутовий. Взагалі по кутовим МФК "Миколаїв" виразно перевершував гостей, проте в якість це не вилилося.

А під кінець першого тайму "Геліос" використав свій шанс. Станіслав Чучман втратив м'яч на підступах до штрафного, півзахисник "сонячних" Ілля Глушицький підібрав його, обіграв Вадима Хохлова і влучно пробив у верхній кут воріт Восконяна - 0:1.

Шанс повернути нічийний результат ще в першому таймі був у Батюшіна. Однак після його удару зі штрафного м'яч опинився в руках Сидоренко.

Після перерви гра суттєво не змінилася. Єдиний нападник "корабелів", Валерій Сторублёвцев, продовжував залишатися без м'яча, а решта його партнери не могли вибратися на ударну позицію. На 64-й хвилині зустрічі у господарів був шанс "заштовхати" м'яч в ворота, однак головний арбітр зустрічі зафіксував фол у нападі. І тут же у гостей трапилася ще одна неприємність - у верховій боротьбі Руслан Івашко занадто активно працював ліктями, потрапивши в Чучмана. Олександр Дердо зафіксував фол і пред'явив йому жовту картку, яка виявилася другою для нападника гостей.

Однак чисельною перевагою господарі скористатися так і не зуміли. Удар Дмитра Кошелюка з середньої дистанції був дуже неточним, а простріл Сторублёвцева не знайшов своїх парнерів у володіннях Сидоренко. Ігор Гордя і Антон Муховиков, що вийшли на заміни, не змогли підсилити гру своєї команди, на відміну від Віталія Субочева і Миколи Агапова в стані суперника.

Принести перше очко "корабелам" міг Віктор Берко - форвард миколаївців вискочив на ударну позицію, але пробив повз ворота. За це гості «покарали» своєї реалізацією. Хохлов і Восконян не зуміли вчасно вибити м'яч подалі від воріт, а Агапов, схоже, стає "злим харківським джокером": нападник "Геліоса" зорієнтувався і відправив м'яч точно за призначенням.

0:2 - МФК "Миколаїв" поступається у другій зустрічі після відновлення сезону.