Кубок Миколаївської області з футболу завоював ФК "Врадіївка"

Гарячий матч у День Незалежності закінчився з рахунком 2:1

Кубок Миколаївської області з футболу за…

У День Незалежності Кубок Миколаївської області з футболу у поєдинку з МФК "Первомайськ" виборов ФК "Врадіївка". Про це йдеться на сайті Федерації футболу, повідомляє Depo.Миколаїв.

На Центральному стадіоні Миколаєва зібралися 500 глядачів. Фінал кубка області вийшов бойовим. Вже на десятій хвилині воротар "Первомайська" Ігор Чопко збив у штрафному Сергія Федорченка. Пенальті бездоганно виконав Денис Рябцев - 1:0. Шанс збільшити рахунок не використав Олег Крамаренко, а ось первомайський футболіст Сергій Щербина під кінець першого тайму буквально з метра увігнав м'яч у сітку - 1:1.

Після перерви хороші моменти для взяття ворота номінальних гостей були у Олексія Тищенка та Сергія Гранковського. У МФК "Первомайськ" на 85 хвилині зі штрафного влучає у ствір потрапив Дмитро Климко - голкіпер Вадим Радіола зіграв надійно. А на 88 хвилині Денис Рябцев заробив пенальті і сам же його реалізував, ставши автором дубля. "Врадіївка" перемогла з рахунком 2:1 і вперше в своїй історії стала володарем кубка Миколаївської області.