Футбол у багні: МФК "Миколаїв" продув "Нафтовику"

Негода перетворива газон на суміш багна та трави

Футбол у багні: МФК "Миколаїв" продув "Н…

Вчора, 13 жовтня на Центральному стадіоні Миколаєва при майже порожніх трибунах МФК зіграв матч з "Нафтовик-Укрнафта", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Арбітраж:

Арбітр: Микола Кривоносов (Київ).

Асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Нова Каховка Херсонської області), Денис Сердюк (Полтава).

Резервний арбітр: Володимир Миланич (Миколаїв).

Спостерігач арбітражу: Юрій Ісаєв (Запоріжжя).

МФК "Миколаїв": 51. Чумак-к, 2. Пінчук (17. Кошелюк, 46 '), 3. Дударенко, 7. Берко, 18. Момот, 19. Муховиков (97. Вітенко, 86'), 23. Ковальов, 24. Любчак, 29. Павлов, 77. Сафонов (26. Морозов, 46 '), 78. Рогозінський.

Запасні: 16. Майборода, 5. Бессалов, 15. Шаврин, 70. Назаренко.

Головний тренер: Руслан Забранський.

"Нафтовик-Укрнафта": 33. Юрчук, 4. Бояринцев-к, 21. Логінов, 44. Циколія, 28. Власюк, 17. Передістий, 10. Поднебенной, 9. Арвеладзе (22. Сондей, 84 '), 42. Є. Пасіч (11. Лозовій, 74 '), 41. Г. Пасіч (15. Черній, 78'), 7. Войцеховський.

Запасні: 92. Данкович, 18. Лапін, 3. Герт, 37. Білик.

Головний тренер: Володимир Книш.

Голи: Арвеладзе (1 '), Передістий (16'), Войцеховський (70 ').

Попередження: Сафонов (33 '), Ковальов (47'); Арвеладзе (31 '), Поднебенной (46'), Сондей (89 ').

Стартовий склад МФК "Миколаїв" в перенесеному матчі 10-го туру з "Нафтовик-Укрнафта» дивував любителів футболу. І якщо травмованого Юрія Буличова вже звично змінив Сергій Любчак, то ось проблему з дискваліфікацією Дмитра Сартіні (апеляція була розглянута вранці на засіданні КДК, за фактом захисник був визнаний невинним, але все одно отримав один матч пропуску) Руслан Забранський вирішив з дебютним виходом Олександра Дударенко. "Відзначився" автоголом у минулому турі Дмитра Кошелюка в старті поміняв Олексій Пінчук, а прихворілого Олександра Лакуста - Антон Муховиков.

"Холодний душ" для "корабелів" гості піднесли в першій атаці. Брати Пасіч видряпали м'яч у захисників господарів і надали його Льовану Арвеладзе. Хавбек "Нафтовика-Укрнафта" розхитав Павлова і Пінчука, після чого зумів пробити з-під ніг Сафонова - Чумак не виручив і 0:1 на першій хвилині зустрічі.

Тут же миколаївці могли порівнювати рахунок, але Віктор Берко з гострого кута пальнув у сітку із зовнішнього боку. Відзначаємо і непоганий удар Андрія Ковальова зі штрафного - повз ворота.

Однак на цьому потуги господарі в атаці завершилися. Невгамовний Арвеладзе продовжував створювати гостроту в воріт Чумака і на 16-й хвилині його дії втілилися в гол: після розіграшу кутового Леонід Бояринцев скинув на Станіслава Передистого, а той акуратно катнув повз каламбуру ніг своїх і чужих в кут воріт Чумака, де слизький м'яч прошмигнув під Любчак - 0:2.

Через кілька хвилин Геннадій Пасіч міг повністю вбивати інтригу, але Олексій Пінчук вчасно підставив ногу і врятував миколаївський клуб від третього пропущеного м'яча. Господарі відповіли потужним ударом Берко - його заблокував, здається, Циколія.

А під завісу тайму себе показав єдиний форвард гостей - Владислав Войцеховський біг один на один з Чумаком, але тут кіпер "корабелів" зіграв вище усіляких похвал, зумівши згрупуватися і відбити удар нападника "Нафтовика-Укрнафта".

У перерві над газоном посилився дощ, що перетворило велику частину поля в непридатний стан. Незважаючи на це, команда Забранський продовжувала йти вперед. Цьому сприяли і заміни (вихід на поле Івана Морозова і Дмитра Кошелюка), і активний початок тайму, і заблоковані удари від Берко і Ковальова, і серія стандартів біля воріт Юрчука ... На жаль, це все пройшло без реальної загрози для стража воріт гостей.

А ось "нафтовики" зуміли скористатися помилкою суперників. На 80-й хвилині Павлов не зумів приборкати м'яч (варто звинувачувати в цьому не захисника, а на той час уже жахливий стан газону), втратив його, чим скористалися Євген Пасіч і Войцеховський - 0:3.

МФК "Миколаїв" поступається у другій грі поспіль і готується до наступного матчу, який відбудеться вже в неділю. Суперником підопічних Руслана Забранського буде "Верес" (Рівне).