Чернівецька "Буковина" переграла МФК "Миколаїв" з рахунком 2:0

Буковинці перервали чотириматчеву безпрограшну серію "корабелів".

Чернівецька "Буковина" переграла МФК "Ми…

Вчора, 9 жовтня, в Чернівцях "Буковина" зіграла з МФК "Миколаїв". Матч зібрав 1702 глядачів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Арбітраж:

Головний арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

Асистенти арбітра: Михайло Біларус (Черкаси), Володимир Шланчак (Черкаська область).

Четвертий арбітр: Андрій Кошур (Чернівці).

Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).

"Буковина": 1. Філіпенко, 2. Носарёв, 3. Терехов, 7. Темерівський-к, 13. Немтінов (8. Осадчий, 90 '), 15. Скоблов, 16. Бугай (10. Перин, 80'), 18. Сніжко, 21. Бойчук, 24. Рустамов (14. Шишигин, 56 '), 25. Сівка.

Запасні: 12. Чорнобай, 4. Жовтюк, 6. Найко, 20. Дорош.

Головний тренер: Сергій Щіщенко.

МФК "Миколаїв": 51. Чумак-к, 77. Сафонов (2. Пінчук, 71 '), 7. Берко (19. Муховиков, 46'), 17. Кошелюк, 23. Ковальов (13. Батюшін, 72 '), 21. Лакуста, 24. Любчак, 29. Павлов, 69. Сартіна, 77. Сафонов, 78. Рогозінський.

Запасні: 16. Майборода, 5. Бессалов, 15. Шаврин, 70. Назаренко.

Головний тренер: Руслан Забранський.

Голи: Немтінов (62 '), Кошелюк-автогол (86').

Нереалізований пенальті: Берко (31 ') - воротар.

Попередження: Терехов (45 + 1 '), Немтінов (68'), Шишигин (83 '); Момот (25 '), Любчак (37'), Павлов (70 ').

Вилучення: Сартіна (68 ').

Виїзд в Чернівці спочатку виглядав дуже складним для МФК "Миколаїв". Тренувальний процес був зім'ятий дощовою погодою, тому ряд тренувань проходив на піщаному покритті і при великій кількості калюж навколо футболістів. Ясна річ, що вимагати максимального результату від хлопців і тренерського штабу в таких умовах ніхто не мав права, але при цьому завдання перемагати в кожному турі ніхто не відміняв.

У стартовому складі "корабелів" вперше в цьому сезоні вийшов Сергій Любчак. Центральний захисник підмінив травмованого капітана Юрія Буличова і виглядав дуже пристойно, особливо в першому таймі. Але ось другі 45 хвилин явно продемонстрували деякі проломи в обороні миколаївського клубу.

Миколаївці здорово почали матч, успішно проводячи атаки на ворота Єгора Філіпенка. Олександр Лакуста, Віктор Берко, Валерій Рогозінський і Андрій Ковальов постійно створювали потенційно небезпечні моменти на половині поля господарів, змушуючи вболівальників "Буковини" хапатися за голову. І якщо Роман Чумак лише одного разу вступив в гру після дальнього удару Тараса Сивки, то його опонент не мав ні хвилини спокою.

Апогеєм атак миколаївського клубу став зароблений пенальті імені Сафонова та Ковальова. Який підійшов до м'яча Віктор Берко пробив сильно в кут - але Філіпенко створив міні-подвиг, витягнувши складний м'яч...

У перерві на полі з'явився Антон Муховиков, який змінив саме Берко. Миколаївці продовжували володіти ініціативою, активним був Лакуста, двічі непогано пробивав Рогозінський, але гол забити вдалося господарям: Павлов і Любчак не зуміли грамотно розпорядитися м'ячем, в слідстві чого Євген Немтінов вирвався один на один з Чумаком. Миколаївський голкіпер лише кінчиками пальців зумів торкнутися м'яча - 1:0.

На 68-й хвилині стався небезпечний фол з боку Немтінова проти Павлова. Неправоту дій гравця "Буковини" намагався донести Дмитро Сартіна, однак головний арбітр зустрічі розцінив це як надмірне агресивна поведінка і показав нашому лівому захиснику червону картку.

Під кінець зустрічі господарі притиснули підопічних Руслана Забранського: потужно, але вище воріт пробив Сівка, Терехов і Шишигин не зуміли переграти Чумака. Однак після кутового від Немтінова Дмитро Кошелюк невдало вибив м'яч і влучив у ворота власних воріт - Чумак тут був безсилий.

2: 0 - "Буковина" переграє МФК "Миколаїв" і перериває чотириматчеву безпрограшну серію "корабелів".